Haber

İŞKUR ile en az ilkokul mezunu 18 bin 961 beden personel alımı devam ediyor! İŞKUR iş ilanları (2023)

Kurum Personeli alım ilanları Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayınlanmaya devam etmektedir. Özel sektör ve kamuda istihdam edilmek üzere en az ilkokul mezunu 18.961 işçinin istihdam edileceği açıklandı. Kurumlar başvuru esaslarını ve alınacak takımların detaylarını İŞKUR’un resmi internet sitesinde, talepleri doğrultusunda yayınladıkları ilanlarla duyurdular. Adayların en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. İşte İŞKUR’un iş ilanları

İŞKUR Beden İşçiliği Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden Beden İşçisi alım ilanlarına başvurmak isteyen adayların öncelikle esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx internet sitesine giriş yaparak “Meslek” bölümüne “Fiziksel İşçi” yazmaları gerekmektedir. açılan sayfanın üzerine gelin ve orta butona tıklayın. Daha sonra açılan sayfada bünye personel alımı ile ilgili tüm ilanlar listelenecektir.

İŞKUR İŞLERİ

İlana girmeden önce İŞKUR üzerinden ilk kez başvuru yapacakların öncelikle İŞKUR sayfasına giriş yaparak kişisel bilgilerini doldurmaları gerekmektedir. İŞKUR, ilana başvuru aşamasında adaylardan TC kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yapmalarını ister.

İŞKUR GİRİŞ

Ayrıca giriş aşamasında E-Devlet şifresi ile giriş yapılabilmektedir.
Bu aşamaları tamamladıktan sonra listelenen ilanlara giriş yapın. Başvuru koşullarını sağlıyorsanız başvuru yap butonuna tıklayarak online başvuru sürecini kolayca tamamlayabilirsiniz.

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

  • En az ilkokul mezunu

  • 18-45 yaş arası,

  • Vardiyalı çalışma sistemine uygun,

  • B Sınıfı sürücü belgesine sahip adaylar bazı firmalar tarafından aranmaktadır.

Fiziksel Personel, taşıma, kaldırma, istifleme, kürek çekme, kazma gibi personel araçlarını ve gerektiğinde kas gücünü kullanarak diğer kolay işleri kullanarak rastgele bir işte bir ücret karşılığında çalışan kişidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu