Yaşam

İtalyan Şef Danilo Zanna Türkiye’den Ayrılmayacak

İşten çıkarıldığı söylenen iki çalışanı tarafından restoranının önünde dövülen İtalyan şef Danilo Zanna, Türkiye’den ayrılacağı yönündeki iddiaları yalanlayarak, “Türkiye’ye ve içinde yaşayan topluma duyduğum sevgi ve saygıyı hiçbir davranış, kişi ve olay ortadan kaldıramaz” dedi.

RESTORAN ÖNÜNDE SAVAŞ

Danilo Zanna’nın Sarıyer’de bir alışveriş merkezinde bulunan restoranının önünde, Danilo Zanna’ya ait olduğu iddia edilen restoranın iki eski çalışanı, işten çıkarıldıkları gerekçesiyle Danilo Zanna’nın yanına gelerek tartışma başlattı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine iş zincirinin İzmir şube müdürü darp edildi.

“HİÇ BİR HAREKET BENDEN TÜRK SEVGİSİNİ ALAMAZ”

Yaşanan üzücü olayın ardından ülkeyi terk ettiği söylenen ünlü şef Danilo Zanna, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Türk milleti için hissettiklerim çok güçlü ve köklü bir duygu. Sadece bu milletin sınırsız hoşluğu, dünyaya temsil ettiği kadim tarihi, harika denizleri ve görüntüleri, hatta yıllardır keşfettiğim inanılmaz gastronomi hazinesi değil. Türk milletine olan sevgim onu ​​yaşayan insanlardan, karakterlerinden ve Türk insanından geliyor. “Türkiye’yi seviyorum ve hayatıma girip beni kabul ettiğiniz için, en önemlisi de destek mesajlarınız ve yanımda olduğunuz için teşekkür ederim.”

“İŞİMİN BAŞINDAYIM”

Öte yandan Vadistanbul’daki restoranının şubesinde görüntülendi. Snobmagazin’de yer alan habere göre, muhabirlerle yürüyerek sohbet eden Zanna, “Daha önce de söylediğim gibi şiddete her zaman karşıyım ama böyle kötü bir olay oldu. Gerekli şikayetleri yaptım. İşimize asla karışmasına izin vermem. Ben sürekli işimin başındayım abi.” Tatil planları sorulduğunda, “Ailemi çok özledim, bu yüzden İtalya’ya gidiyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu