Yaşam

Hayata Tutunmak İçin Nedenler Yazan Matt Haig, The Midnight Library’nin yazarı

ensonhaber.com

Reasons to Hang on, dünyadaki zamanımızdan en iyi şekilde yararlanmakla ilgilidir. Yirmi dört yaşındaki Matt Haig, kelimenin tam anlamıyla bir uçurumun kenarındaydı ve atlamak üzereydi.

Bu kitap onun neden atlamadığının, nasıl güzelleştiğinin, kaygı ve depresyonla yaşamayı nasıl öğrendiğinin hikayesi. Nasıl daha iyi yaşanır, daha iyi sevilir, daha iyi okunur ve bire bir nasıl daha iyi hissedilir sorularına dair iyimser ve yüreklendirici bir keşif yolculuğu.

Haig’in zihni hakkında ne kadar çok şey okursak, kendimizi o kadar yetkin görürüz ve içsel galerilerimize inmeye o kadar kolay cesaret ederiz.

Manifesto kitabı.

Hayata Sarılmak İçin Nedenler, formda hissetmenin mümkün olmadığını düşündüğümüzde, olduğumuzdan dolayı suçluluk duymadan hayata sarılmanın mütevazi bir manifestosu.

Kitap hakkındaki görüşler

Müthiş. Bir oturuşta bitirdim. Dokunaklı, komik, kışkırtıcı ve içten. Depresyondan muzdarip olan veya onun gibi birini tanıyan herkes -hepimiz- okumalı.”

SJ Watson

“Haig’in zihinsel çöküntü ve iyileşme hikayesi, depresyon hakkındaki tüm anlatıların en samimi ve yararlı olanıdır.”Pazar günleri

“Hayat kurtarabilecek küçük bir şaheser”

Joanna Lumley

Kitap sayfası için link:

[email protected]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu