Ekonomi

Altunkaya’ya ihracata şampiyonluk ödülü

Birçok sektörde küresel pazarlarda Türkiye’nin en büyük temsilcileri arasında yer alan Altunkaya Grubu, Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) tarafından İhracatın Yıldızları Ödül Töreni’nde birincilik ödülüne layık görüldü. Birincilik ödülünü Gaziantep Milletvekili Abdulhamit Gül’ün elinden alan Mahsum Altunkaya, yatırımlarının süreceğini, daha fazla istihdam ve ihracat için çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

GAİB hizmet binasında gerçekleştirilen İhracatın Yıldızları Ödül Töreni’nde, 2022 yılı verilerine göre en çok ihracat yapan 100 GAİB üyesi firma ödüllendirildi. Altunkaya İnşaat Nakliyat Besin Tic. yatırımlarının, üretiminin ve istihdamının yanı sıra. GAİB’in en büyük ihracatçısı olan Altunkaya Kümelenmesi bünyesinde faaliyet göstermektedir. A.Ş. birincilik ödülünü aldı.

GAİB’de düzenlenen ödül gecesine, Gaziantep Valisi Kemal Çeber, Gaziantep Milletvekilleri Abdulhamit Gül, Derya Bakbak, Eyüp Özkeçeci, Bünyamin Bozgeyik, Ertuğrul Kaya, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Gaziantep Valisi katıldı. hizmet binası. Başkan Murat Çetin, Gaziantep Ticaret Odası Meclis Başkanı M. Hilmi Teymur, Gaziantep Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, sanayiciler, ihracatçılar ve resmi kurum yöneticileri katıldı.

Dünyanın birçok ülkesine ihracat yaparak Türkiye’ye önemli döviz girdisi sağlayan, yatırımları ve istihdamıyla ülke ekonomisine katkı sağlayan Altunkaya Grubu adına Yönetim Kurulu Başkanı Mahsum Altunkaya, ödülünü Gaziantep Milletvekili Abdulhamit’in elinden aldı. Gül, GAİB Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci ve GAİB başkanları Celal Kadooğlu ve Mehmet He, çıkmaz sokaktan aldı. Gaziantep Milletvekili Abdulhamit Gül ile törene katılan milletvekilleri ve bürokratlar, ihracat şampiyonu Altunkaya’yı tebrik ederek başarı diledi.

“Başarı ekip işidir”

GAİB hizmet binasında düzenlenen İhracatın Yıldızları Ödül Töreni’nde şampiyonluk ödülünü alan Altunkaya Küme Yönetim Kurulu Lideri Mahsum Altunkaya, yaptığı değerlendirmede şunları söyledi: “Bu ödülü tüm Altunkaya çalışanları adına alıyorum. Başarı bir ekip işidir. Bu başarıda bizim kadar çalışanlarımızın ve emekçilerimizin de büyük katkısı var.Elbette “Altunkaya Grup olarak farklı sektörlerde yatırımlarımızı sürdürürken üretimimizi ve istihdamımızı artırarak dünyanın farklı ülkelerine daha fazla ihracat yapmayı hedefliyoruz, dedi. – GAZİANTEP

arapgirajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu