Haber

20 yaşındaki genç sarhoş kadını yatakhaneye taşıyıp tecavüz etti! Sonrası kadar iğrenç

20 yaşındaki Hintli öğrenci Preet Vikal ve hanımefendi, farklı arkadaş grupları ile dışarı çıktı. Savcı, maktulün gece çok içtiğini ve Vikal ile tanıştığında çok sarhoş olduğunu belirtti.

Yatakta çıplak uyandım

Görüntülerde Vikal’in genç kadını kucağına aldığı, yatağına götürdüğü ve fotoğraf çektiği görülüyor. Kadın olaydan sonraki cinsel saldırı anlarını hatırlamıyordu ama Vikal’in yatağında çıplak uyandığı anı hatırlıyordu.

TUTUKLANMIŞ

Nerede ve kiminle olduğunu bilmeyen mağdur kadın, sosyal medyadan Vikal’e mesaj göndererek, cinsel ilişkiye girip girmediğini, olduysa korunup korunmadığını sordu. Vikal, korunmasız cinsel ilişkiye girdiklerini itiraf etti. Bayan aynı gün olayı polise bildirdi ve Vikal tutuklandı.

TECAVÜZ SUÇLAMASINI KABUL ETMEYİN

Mahkeme, maktulün çok sarhoş olduğunu ve cinsel ilişkiyi kabul edemeyecek durumda olduğunu belirtti. Vikal suçlamaları reddetti ve duruşma gününe kadar tecavüz suçlamalarını reddetti.

HAPİSHANEDE GÖRÜLDÜ

20 yaşındaki saldırganın avukatı, kendisinin çok tecrübesiz bir genç olduğunu ve gerçek bir kız arkadaşı olmadığını belirtti. Mahkeme, Vikal’ı 6 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırdı. Vikal, cezasının yarısını bir hayır kurumunda halka hizmet ederek geçirecek.

evciler-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu